Prywatnie

Zapewniamy Catering dla osób prywatnych we Wrocławiu i okolicy. Prowadzimy kuchnię gdzie serwujemy posiłki obiadowe, możesz tu dobrze zjeść, gwarantujemy rozsądne ceny i jakość potraw. Produkujemy wyroby garmażeryjne, dzięki nam podasz domownikom pełnowartościowy posiłek, który nie będzie kosztował cię wiele wysiłku. Zorganizujemy dla ciebie przyjęcia, naszą specjalnością są wesela, ale też komunie i stypy. Dla absolwentów uczelni urządzimy poczęstunek podczas obrony prac dyplomowych.

Przyjęcia okolicznościowethumb1Chcesz zorganizować przyjęcie? Wesele, chrzciny czy stypę? Jeżeli zdecydujesz się na usługi naszej firmy gwarantujemy że wywrzesz ogromne wrażenie na twoich gościach. Jesteś absolwentem, ty i twoi koledzy musicie zorganizować poczęstunek na obronę prac dyplomowych? Zapraszamy

Przyjęcia okolicznościowe wrocław, catering wrocław

Wyroby garmażeryjnegarmazerka_wroclawZabrakło ci czasu na przyrządzenie obiadu, albo po prostu nie lubisz gotować. Jest rozwiązanie! W naszej ofercie znajdziesz wyroby garmażeryjne -pełnowartościowe posiłki obiadowe są dostępne w naszej kuchni, zachęcamy do składania zamówień.

wyroby garmażeryjne wrocław

 

Posiłki obiadowe 10838zl9smps0jmSzukasz dobrej kuchni, smacznych i pełnowartościowych posiłków? Zapraszamy do nas, gwarantujemy że nasze posiłki pozwolą Ci się najeść i z pewnością docenisz konkurencyjne ceny jakie oferujemy. Zaglądaj na naszą stronę, możesz tu sprawdzić aktualne menu.

obiady wrocław, posiłki wrocław